Rozvoj malých dětí
ČLÁNKY
Kurzy, workshopy
PŘEDNÁŠKY
Doporučené, zajímavé
PUBLIKACE
Vzdělávací, vývojové
HRAČKY
Partneři, projekty
SPOLUPRÁCE
O nás, naše filosofie
KONTAKTY
Dovolte nám představit publikace, které považujeme za velmi přínosné pokud jde o problematiku rozvoje malých dětí.
Některé vybrané publikace pak lze objednat přímo v našem eshopu.
Jak připravit děti na budoucnost?
Autoři: Petr a Zuzana LUDVÍKOVI


Lze říci, že knížka je dobrým odrazovým můstkem pro rodiče, kteří se hlouběji zamýšlejí nad vzděláváním a výchovou svých dětí.

Ačkoli knížku lze přečíst za jediné odpoledne, přemýšlivým rodičům bude její obsah vrtat hlavou ještě dlouho poté. V hlavní části knihy autoři identifikují a charakterizují deset klíčových dovedností pro budoucí úspěch našich dětí a zárověň nabízí návody, jak tyto dovednosti správně rozvíjet.

Objednat ...
Najděte si svého marťana
Autor: Marek HERMAN


Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá.

Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí. Dozvíte se informace, o kterých s překvapením zjistíte, že je prostě potřebujete k tomu, abyste mohli vést spokojený život. Text v knize je silný a místy až naléhavý a zejména vás zaujme to, s jakým citem Marek Herman popisuje svět malých dětí.

     Copyright © 2011-2019 Ostrov objevů - univerzita pro rodiče.
     Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Ostrova objevů zakázáno!